Aktualności

Informacja o siedzibie SARP Łódź
17 marca 2021, środa
Udostępnij

Lokal przy Kościuszki 33 w Pałacu Wilhelma Lürkensa jest siedzibą naszego oddziału od początku lat siedemdziesiątych.

W ostatnim czasie pomimo okresu pandemii zarząd oddziału podjął szereg działań mających na celu powrót naszej siedziby na mapę wydarzeń architektonicznych Łodzi.
1. W pierwszej kolejności na początku kadencji uzyskaliśmy od Zarządu Nieruchomości Miejskich znaczące obniżenie czynszu (o połowę), co pozwoliło na realne plany nowego gospodarowania naszym lokalem.
2. W okresie letnim 2020 roku lokal przeszedł gruntowny remont dzięki wsparciu naszych Partnerów: EKSA SA oraz Forbo Polska. Udało się pozyskać usługi i materiały na odnowienie lokalu o wartości około 30 tyś złotych.
3. Jak tylko będzie to możliwe w naszej siedzibie będzie działać szkoła rysunku prowadzona przez znakomitego wykładowcę i nauczyciela rysunku kol. dr arch. Krzysztofa Ułamka.
4. W ostatnim okresie wieloletnie starania zarządu oddziału o wykup na własność naszej siedziby zostały uwieńczone sukcesem i udało się złożyć wniosek o wyodrębnienie, wycenę oraz zakup nieruchomości przez SARP Łódź.
5. Trwają prace programowe nad wydarzeniami mającymi odbywać się w naszej siedzibie jak tylko pozwoli na to sytuacja epidemiczna.

Zarząd Oddziału SARP Łódź.

Nikt jeszcze nie skomentował powyższego tekstu, Twój komentarz może być pierwszy.

Komentarze mogą zamieszczać jedynie zalogowani użytkownicy.