Konkursy

ZMIANA TERMINU ZGŁOSZEŃ DO KONKURSU DYPLOM ROKU 2020 (aktualizacja)
23 marca 2020, poniedziałek

Termin zgłaszania prac do Komisji Konkursowej w Oddziale Łódzkim SARP ulega zmianie - aktualny termin to 22 maja 2020 r.

NAGRODA SARP, edycja 2020
9 marca 2020, poniedziałek

Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich informuje, że do dnia 27 marca 2020 r. można nadsyłać zgłoszenia do NAGRODY SARP, edycja 2020 (poprzednia nazwa NAGRODA ROKU SARP) za wybudowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i przekazany do użytku w minionym roku kalendarzowym 2019 obiekt lub zespół obiektów o znaczących wartościach architektonicznych.

PYTANIA I ODPOWIEDZI DO KONKURSU O DOROCZNĄ NAGRODĘ STOWARZYSZENIA ARCHITEKTÓW POLSKICH IM. ZBYSZKA ZAWISTOWSKIEGO DYPLOM ROKU 2020.
28 lutego 2020, piątek

Pytania i odpowiedzi zostały opublikowane na stronie SARP: http://www.sarp.org.pl/pokaz/odpowiedzi_na_pytania_konkursu_dyplom_roku_2020,2843/ Jednocześnie przypominamy, że zgłoszenia do konkursu w Oddziale Łódzkim SARP należy przesyłać do 27.03.2020 na oba adresy mailowe: lodz@sarp.org.pl oraz biuro.sarp.lodz@gmail.com

DOROCZNA NAGRODA IM. ZBYSZKA ZAWISTOWSKIEGO DYPLOM ROKU
15 marca 2019, piątek

Doroczna Nagroda im. Zbyszka Zawistowskiego DYPLOM ROKU przyznawana jest przez Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, za najlepszy projekt dyplomowy absolwentowi, który uzyskał w danym roku na wyższej uczelni w Polsce tytuł magistra inżyniera architekta.

NOWY KONKURS!
31 sierpnia 2016, środa

Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska w dniu 1 lipca 2016 r. wydała zarządzenie w sprawie ogłoszenia konkursu architektonicznego na opracowanie projektu studialnego "Współczesnej Kamienicy Łódzkiej" opartego na analizie jej historycznego archetypu.

MODELOWANIE MIASTA - plansze konkursowe
23 marca 2016, środa

Organizatorzy Konkursu Modelowanie Miasta "Jednoetapowego konkursu urbanistycznego wraz z komponentem partycypacyjnym na koncepcję architektury i zagospodarowania przestrzeni publicznej dla obszaru pilotażowego" w części Śródmieścia Łodzi, pragną poinformować o decyzji Sądu Konkursowego o nieprzyznaniu I oraz III Nagrody, natomiast przyznaniu II Nagrody oraz dwóch I i dwóch II Wyróżnień. Sąd Konkursowy zdecydował o rozdysponowaniu wszystkimi środkami przeznaczonymi na nagrody.

Uwaga konkurs! MODELOWANIE MIASTA - TRZY MIEJSCA, TRZY ZADANIA, JEDNA WIZJA
17 lutego 2016, środa

Zapraszamy do wzięcia udziału w: "Jednoetapowym konkursie urbanistycznym wraz z komponentem partycypacyjnym na koncepcję architektury i zagospodarowania przestrzeni publicznej dla obszaru pilotażowego" w części Śródmieścia Łodzi.

Uwaga! Informacja dla Zespołów przygotowujących swoje prace na: Konkurs urbanistyczno-architektoniczny na koncepcję zagospodarowania terenu Zespołu Uzdrowiskowego - Uniejów wraz z określeniem programu funkcjonalnego.
25 listopada 2015, środa

Przypominamy o zbliżającym się terminie oddania prac. Prace dostarczamy do 30.11.2015 (poniedziałek) do godziny 15:00, do siedziby Sądu Konkursowego - adres; ul. Północna 12, 91-420 Łódź.

Rusza XVII edycja konkursu 'Polski Cement w Architekturze'
21 października 2013, poniedziałek

Stowarzyszenie Producentów Cementu oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich ogłasza kolejną, XVII edycję konkursu na najlepsze realizacje z użyciem technologii betonowej, wykonane i przekazane do użytku do końca 2012 roku.

Polski Konkurs - Nagrody 'Przyjazne Przestrzenie UIA'
8 października 2013, wtorek

Celem Nagrody 'Przyjazne przestrzenie UIA' jest promocja architektury nie tylko dostępnej dla wszystkich ale przyjaznej dzięki właściwemu operowaniu skalą ,formą, doborem materiałów, kolorystyki i światła.

Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu wokół Wieży Piastowskiej w Opolu
17 września 2013, wtorek

Prezydent miasta Opola ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu wokół Wieży Piastowskiej w Opolu. Zamawiajacy powierza prace polegajace na zorganizowaniu i przeprowadzeniu Konkursu Stowarzyszeniu Architektów Polskich, Oddział Opole. Dodatkowe informacje i załączniki na stronie: http://www.sarp.opole.pl/

NAGRODA ROKU SARP 2012 - zgłoszenia
11 lipca 2013, czwartek

Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich informuje, że do dnia 30 września br. przyjmowane są zgłoszenia do NAGRODY ROKU SARP 2012 za najlepszy zrealizowany obiekt architektoniczny w Polsce w roku 2012 oraz NAGRODY SARP za najlepszy obiekt architektoniczny wzniesiony ze środków publicznych w roku 2012.

V Midzynarodowe Biennale 'Leonardo 2013 Award'
27 czerwca 2013, czwartek

Związek Architektów Białorusi zaprasza młodych architektów do udziału w V Międzynarodowym Biennale 'Leonardo 2013 Award', które odbędzie się w dniach 25-28 września w Mińsku.