Konkursy

NOWY KONKURS!
31 sierpnia 2016, środa

Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska w dniu 1 lipca 2016 r. wydała zarządzenie w sprawie ogłoszenia konkursu architektonicznego na opracowanie projektu studialnego "Współczesnej Kamienicy Łódzkiej" opartego na analizie jej historycznego archetypu.

MODELOWANIE MIASTA - plansze konkursowe
23 marca 2016, środa

Organizatorzy Konkursu Modelowanie Miasta "Jednoetapowego konkursu urbanistycznego wraz z komponentem partycypacyjnym na koncepcję architektury i zagospodarowania przestrzeni publicznej dla obszaru pilotażowego" w części Śródmieścia Łodzi, pragną poinformować o decyzji Sądu Konkursowego o nieprzyznaniu I oraz III Nagrody, natomiast przyznaniu II Nagrody oraz dwóch I i dwóch II Wyróżnień. Sąd Konkursowy zdecydował o rozdysponowaniu wszystkimi środkami przeznaczonymi na nagrody.

Uwaga konkurs! MODELOWANIE MIASTA - TRZY MIEJSCA, TRZY ZADANIA, JEDNA WIZJA
17 lutego 2016, środa

Zapraszamy do wzięcia udziału w: "Jednoetapowym konkursie urbanistycznym wraz z komponentem partycypacyjnym na koncepcję architektury i zagospodarowania przestrzeni publicznej dla obszaru pilotażowego" w części Śródmieścia Łodzi.

Uwaga! Informacja dla Zespołów przygotowujących swoje prace na: Konkurs urbanistyczno-architektoniczny na koncepcję zagospodarowania terenu Zespołu Uzdrowiskowego - Uniejów wraz z określeniem programu funkcjonalnego.
25 listopada 2015, środa

Przypominamy o zbliżającym się terminie oddania prac. Prace dostarczamy do 30.11.2015 (poniedziałek) do godziny 15:00, do siedziby Sądu Konkursowego - adres; ul. Północna 12, 91-420 Łódź.

Rusza XVII edycja konkursu 'Polski Cement w Architekturze'
21 października 2013, poniedziałek

Stowarzyszenie Producentów Cementu oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich ogłasza kolejną, XVII edycję konkursu na najlepsze realizacje z użyciem technologii betonowej, wykonane i przekazane do użytku do końca 2012 roku.

Polski Konkurs - Nagrody 'Przyjazne Przestrzenie UIA'
8 października 2013, wtorek

Celem Nagrody 'Przyjazne przestrzenie UIA' jest promocja architektury nie tylko dostępnej dla wszystkich ale przyjaznej dzięki właściwemu operowaniu skalą ,formą, doborem materiałów, kolorystyki i światła.

Konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu wokół Wieży Piastowskiej w Opolu
17 września 2013, wtorek

Prezydent miasta Opola ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu wokół Wieży Piastowskiej w Opolu. Zamawiajacy powierza prace polegajace na zorganizowaniu i przeprowadzeniu Konkursu Stowarzyszeniu Architektów Polskich, Oddział Opole. Dodatkowe informacje i załączniki na stronie: http://www.sarp.opole.pl/

NAGRODA ROKU SARP 2012 - zgłoszenia
11 lipca 2013, czwartek

Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich informuje, że do dnia 30 września br. przyjmowane są zgłoszenia do NAGRODY ROKU SARP 2012 za najlepszy zrealizowany obiekt architektoniczny w Polsce w roku 2012 oraz NAGRODY SARP za najlepszy obiekt architektoniczny wzniesiony ze środków publicznych w roku 2012.

V Midzynarodowe Biennale 'Leonardo 2013 Award'
27 czerwca 2013, czwartek

Związek Architektów Białorusi zaprasza młodych architektów do udziału w V Międzynarodowym Biennale 'Leonardo 2013 Award', które odbędzie się w dniach 25-28 września w Mińsku.